Start  / Toczenie CNC i konwencjonalne 

Toczenie CNC i konwencjonalne

W ramach usług PAKO Energy z Wrocławia znajduje się profesjonalne toczenie CNC i konwencjonalne, pozwalające uzyskać precyzyjne i zgodne z oczekiwaniami klientów efekty. Posiadamy bogaty park maszyn, umożliwiający wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Każde nowe zadanie jest dla nas wyzwaniem, dlatego do klientów podchodzimy w sposób indywidualny. To pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu odbiorców.

Toczenie to rodzaj obróbki skrawaniem, polegającej na oddzieleniu warstwy materiału z obrabianego przedmiotu za pomocą przystosowanych do tego noży. Zarówno toczenie CNC jak i konwencjonalne wymaga ogromnej precyzji i doświadczenia ze strony pracowników.

To dlatego tworząc naszą drużynę, staraliśmy się wybrać tylko osoby, które mają praktyczną wiedzę na temat obróbki materiałów. Ich doświadczenie poparte jest gruntowną wiedzą oraz zdobywaniem nowych umiejętności. Bardzo chętnie inwestujemy w wiedzę, czego dowodem jest wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Głównym celem PAKO Energy z Wrocławia jest jak najbardziej precyzyjne wykonywanie toczenia CNC oraz konwencjonalnego. Dlatego właśnie zaufało nam już wiele firm z Warszawy, Wrocławia i innych miast Polski. W naszych projektach stosujemy tylko najwyższej jakości metale, których wytrzymałość uzyskujemy dzięki zastosowaniu obróbki cieplnej.

Co można uzyskać dzięki toczeniu CNC?

Obrabiarka CNC z powodzeniem wykorzystywana jest do frezowania. Można dzięki niej wykonywać różnego typu wgłębienia, kanaliki, czy rowki. Ponadto możliwa jest obróbka otworów, gwintowanie, frezowanie powierzchni krzywoliniowych, promieni, czy płaszczyzn.

Dzięki maszynie CNC możliwe jest także:

    • toczenie, polegające na kształtowania powierzchni, gwintowaniu, czy obróbce otworów
    • wiercenie – wykonywanie różnej wielkości otworów
    • szlifowanie, pozwalające uzyskać odpowiednią gładkość
    • drążenie i docieranie
    • cięcie szerokiej gamy materiałów
Choć siedzibą naszej firmy jest Wrocław, coraz śmielej wkraczamy na rynek ogólnopolski i europejski. Warszawa i firmy rejonu Mazowsza stają się naszymi klientami.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kartach strony internetowej, drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, starając się dostosować najbardziej korzystną ofertę. Do współpracy zapraszamy mieszkańców Warszawy, Wrocławia oraz innych miejscowości w Polsce oraz za granicą.

Toczenie CNC warszawa wrocławToczenie CNC warszawa wrocławToczenie CNC warszawa wrocław